O mnie

Anonim Projekt

architektura i wnętrza
Anonim Projekt to tylko nazwa firmy. Na co dzień wcale nie jesteśmy anonimowi.
Nazywam się Anna Kurczewska i to ja jestem inicjatorką wyglądu Waszych  domów, elewacji i wnętrz mieszkań. Chciałabym przybliżyć Wam swoje kompetencje, aby zmniejszyć do minimum wątpliwości na temat tego, komu powierzacie swój czas i pieniądze.
 
Zawód architekta wykonuję od roku 2008. Podczas tego okresu pracowałam przy tworzeniu obiektów użyteczności publicznej (pubów, restauracji, sklepów,  klubów tanecznych, biur, hoteli). Uczestniczyłam także w tworzeniu projektów przebudów, renowacji pałaców, remontów, modernizacji kamienic, czy domów jednorodzinnych.
 
Kolejne doświadczenie, jakim była prawie 3-letnia praca w biurze budowy przy
wieżowcu Złota 44, pozwoliło mi zdobyć wiedzę na temat projektowania i
koordynacji na ‘żywym organizmie’.
 
Jednak na przestrzeni lat największą radość i satysfakcję sprawiało mi projektowanie wnętrz. Wnętrz małych, tych większych, prywatnych, publicznych. Każdych. Dlatego też aktualnie staram się skupiać całą swoją energię i wiedzę w tym kierunku, i z przyjemnością tworzę dla Was przestrzenie funkcjonalne i piękne
 
Zapraszam do rozmowy,
Anna Kurczewska
Anna Kurczewska
architekt

696 473 850

biuro@anonimprojekt.pl

 

 

 

Dlaczego my?

Indywidualne podejście do klienta

Projektowanie wnętrz wydaje się z pozoru sprawą łatwą. Według niektórych, praca ta polega jedynie na tworzeniu pięknych obrazków i dobieraniu mebli. Oczywiście nie jest to prawdą i na szczęście ten pogląd zmienia się wraz z każdą opinią Klienta po ukończonym remoncie.

Cykl projektowy jest to proces długotrwały. Polega na stworzeniu jak najlepszego układu funkcjonalnego, który uwzględnia zarówno oczekiwania Inwestora, jak i wiedzę techniczną architekta. Dobry projekt wnętrza to przede wszystkim wykorzystanie przestrzeni w taki sposób, aby mieszkańcom żyło się w niej najkorzystniej jak to możliwe, z uwzględnieniem wszelkich przepisów prawa budowlanego oraz ergonomii.

Dopiero po tym etapie ubieramy wykreowaną przestrzeń w piękne przedmioty i materiały. Cóż nam z ładnej łazienki, jeśli jest w niej zbyt ciemno, prysznic przecieka, a umywalka będzie ciągle niedrożna?

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w pracy architekta pozwala mi łączyć te wszystkie elementy ze sobą w spójną całość.

Stworzenie kameralnego biura projektowego pozwala mi na indywidualne podejście do Klienta, a także na aktywne uczestnictwo podczas każdego etapu życia projektu. Nie jesteśmy fabryką projektów, nie posiadamy gotowego katalogu wykończeń.

Każda przestrzeń powstaje w naszych głowach od początku do końca, indywidualnie.

Śledzę trendy wnętrzarskie, ale nie podążam ślepo za nimi. Uważam, że najlepsze wnętrza są ponadczasowe, czyli takie, które zachowają swój urok nawet za 15 lat, a nie przeminą wraz z obowiązującą modą.

Anonim Projekt w prasie

Najnowsze realizacje

Ta strona używa plików cookies . Polityka prywatności.
Akceptuję

GDPR